İYİ SEÇİM!
  • MARMARİS TATİLİ: Marmaris'i Bizim ile Gezmeye Ne Dersiniz ?

Bilgi ve Rezervasyon: 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26
  • MARMARİS TATİLİ: Marmaris'i Bizim ile Gezmeye Ne Dersiniz ?

Bilgi ve Rezervasyon: 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26
  • MARMARİS TATİLİ: Marmaris'i Bizim ile Gezmeye Ne Dersiniz ?

Bilgi ve Rezervasyon: 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26
  • Jeep Safari
  • Gece Kulübü
  • Tekne Turu
  • Herşey Dahil Konsept
  • Denize Sıfır
  • Class Beach Hotel
Marmaris'i Bizim ile Gezmeye Ne Dersiniz ?

Bilgi ve Rezervasyon: 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26

AFYONKARAHİSAR / KÜTAHYA / ESKİŞEHİR ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK


Marmaris Tatili


Bilgi ve Rezervasyon : 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26 / 0272 216 42 88

NOT : Etkinliklere katılım zorunlu değildir, dileyen misafirlerimiz hiçbir etkinliğe katılmadan tatillerini yapabilirler. Etkinlikler için yeterli katılım sağlanmadığında rehberimiz sizlere farklı bir etkinlik sunabilir. Olumsuz hava şartları vb. durumlarda tur rehberi turun ilerleyişini değiştirme hakkına sahiptir.


MARMARİS TATİLİ MEMNUNİYET ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirlenen Saat ve Güzergahlardan Hareket edilerek Eskişehir , Kütahya , Afyon üzerinden yola çıkılacaktır. Yolculuğumuz sonunda Marmaris bölgesinde yer alan her şey dahil konseptli otelimizde odalarımıza yerleşiyoruz. Misafirlerimiz otelin imkanlarından faydalanabilir, dileyen misafirlerimiz otelin havuzunu veya otelimizin özel sahilini kullanarak denizin tadını çıkarabilirler.Konaklama: SONNEN HOTEL

2.

Gün
Marmaris 2 gün programını görmek için tıklayınız

 Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra saat 09:00’da lobide buluşuyor, tekne turuna katılmak isteyenler için teknemize doğru yola çıkıyoruz. Gün boyu Marmaris'in eşsiz koyları gezerek birbirinden farklı koylarda yüzerek vakit geçiriyoruz.Öğle yemeğimizi de tekne de alıyoruz. Tekne turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam otelimizde yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile meşhur Marmaris Barlar Sokağı’na gidiyoruz ve gece yarısına kadar sürecek olan club etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz.
Konaklama: SONNEN HOTEL

3.

Gün
Marmaris 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Marmaris Çam Ormanları arasında Jeep Safari etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. (Extra)Marmaris'in eşsiz güzellikteki görülmesi değer Kız Kumu'nu, Turgut Şelalesi'ni de bu etkinliğimizin içerisinde görmüş oluyoruz. Öğle yemeğimizi de aldıktan sonra gezimize devam ediyoruz. Jeep Safari Etkinliğimizi otelimizde sonlandırıyoruz ve akşam yemeğinden sonra gelmek isteyen misafirlerimizle beraber Marmaris Barlar Sokağı'na gidiyoruz.Konaklama: SONNEN HOTEL

4.

Gün
Marmaris 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı aldıktan sonra 12.00’da otelimizden ayrılıyoruz. Otelin ardından tekrar araçtaki yerlerimizi alıyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında turumuzu tamamlıyoruz. Bir Başka Gezi Fırsatları Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.Konaklama: ARAÇTA
DAHİL OLANLAR:
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Araç İçi Sabah Kahvaltısı
• Her Şey Dahil Konaklama
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Acenta Refakati
• Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
• Kişisel Harcamalarınız:
• Öğle ve Akşam Yemekleri
• Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• İsteğe Bağlı Aktiviteler;
• Gece Kulübü Giriş Ve Transfer Ücreti(120 TL)
• Tekne Turu(400TL)
• Jeep Safari(400 TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#55
LOKASYON:
Marmaris (Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Afyon - Parkafyon Afyon - Maliye Afyon - Ans Camii Önü Afyon - Otogar Kütahya - Yeni Belediye Önü Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
BİTİŞ:
Afyon - Parkafyon Afyon - Maliye Afyon - Ans Camii Önü Afyon - Otogar Kütahya - Yeni Belediye Önü Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce WHATSAPP ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise bizimle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alanımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

4.000TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MARMARİS TATİLİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02722164288
Dumlupınar Mahallesi Yeşilyol Caddesi Eser Apt No:34 Kat:1 Daire:2 AfyonKarahisar/Merkez
    Yeşilyol Migros Karşısı
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.