EN İYİ FİYAT

ARYA TERMAL OTEL

ARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTELARYA TERMAL OTEL


Gazlıgöl Termal Otellerinden Arya Termal Hotel’de en keyifli konaklama seçeneklerini şimdi değerlendirmelisiniz.

 • 1+1 Odalar
 • Odalarda Termal Havuz
 • Bay Bayan Ayrı Havuzlar

➤Otogara Uzaklığı : 20 km /Afyonkarahisar Otogar

➤Hava Alanına Uzaklığı : 45 km /Zafer Havalimanı

➤Şehir Merkezine Uzaklığı : 20 km /Afyonkarahisar


Frigya Medeniyeti'nin beşiğinde asırlardan beri insanlığa şifa olan Gazlıgöl'ün sağlık ve güzellik kaynağı suyunun hazzına ulaşırken, Türk misafir perverliğinin yanı sıra mutlu ve huzurlu tatilin zevkini tadacaksınız. Arya Termal Hotel 105.000 metrekare üzerinde kurulu Afyonkarahisar'ın en büyük termal tesisinde; yeşillikler, heykeller, yapay şelaleler, çizgi film karaktelerinin heykelleri, bahçeler, yürüyüş alanları, yarı olimpik termal yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi, güzellik salonu, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, masaj odaları, tuz odası, buhar odası, dinlenme odaları sizlerin ve çocuklarınızın bu ortamın tadını doya doya çıkarmanıza destek oluyor.

Yeme - İçme

 HER ŞEY DAHİL KONSEPT

Ücretsiz İçecekler : Tüm Yerli Alkolsüz Sıcak ve Soğuk İçecekler, Alkolsüz Kokteyl Menüsü
Minibar : Ücretsiz Olarak Girişlerde Su


HAVUZ BÖLÜMLERİ

 • KAPALI YÜZME HAVUZU
Arya Termal Hotel Hotelimizde Bay ve Bayan olmak üzere 1 Adet Yarı Olimpik Isıtmalı Yüzme Havuzumuz Mevcuttur. Havuzumuzun 1.40m derinliği Bulunmaktadır.

 • KAPALI TERMAL HAVUZ
Bay ve Bayan ayrı olarak Hizmet veren 2 Adet Termal Havuzlarımız, Kaynaktan Gelen 70 Derece Şifalı Sularımızla Beslenmektedir.      

 • KAPALI ÇOCUK HAVUZ
Tesisimizde 2 Adet Çocuk Yüzme Havuzumuz Bulunmaktadır. Yüzme Havuzlarımız Isıtmalıdır. Havuzlarımızın Derinliği 30 cm'dir.

SPA & WELLNESS

 • Termal hizmetler açık ve kapalı termal havuzlar,
 • Sauna,
 • Şok havuzu,
 • Jakuzi,
 • Çamur Terapi Havuzu,
 • Çocuk havuzu,
 • Türk hamamı,
 • Özel aile havuzları (rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası),
 • Açık ve kapalı alanlarda dinlenme yatakları,
 • Serinleme duşları,
 • Masaj bölümler mevcuttur.


OTOPARK
Tesisimiz misafirlerine ücretsiz olarak otopark hizmeti vermektedir. Tesisimizi ziyaretiniz sırasında araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz.

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce WHATSAPP ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise bizimle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alanımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#172
LOKASYON:
Afyonkarahisar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.