SİZE ÖZEL
  • S.S.S.: Turlarımıza katılacak takipçilerimizin bizlere yönelttiği sorulara cevap veriyoruz . Sizde sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz . Eğer Sorunuzun cevabı yoksa lütfen bize ulaşın , cevaplayalım .
  • S.S.S.: Turlarımıza katılacak takipçilerimizin bizlere yönelttiği sorulara cevap veriyoruz . Sizde sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz . Eğer Sorunuzun cevabı yoksa lütfen bize ulaşın , cevaplayalım .
  • S.S.S.: Turlarımıza katılacak takipçilerimizin bizlere yönelttiği sorulara cevap veriyoruz . Sizde sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz . Eğer Sorunuzun cevabı yoksa lütfen bize ulaşın , cevaplayalım .
  • Çocuklar tura katılabilir mi ?
  • Ödemeyi yapmak için ofise mi gelmeliyiz ?
  • Tek katılsam nasıl olur ?
  • Araç kalkış noktaları nereler ?
  • Kayıt olsam ödeme yapmam gerekiyor mu ?
  • Tur iptal olursa paramızı geri alabilir miyiz ?
Turlarımıza katılacak takipçilerimizin bizlere yönelttiği sorulara cevap veriyoruz . Sizde sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz . Eğer Sorunuzun cevabı yoksa lütfen bize ulaşın , cevaplayalım .
Sizler için Sıkça Sorulan Soruları yanıtladık :
Bilgi ve Rezervasyon : 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26 / 0272 216 42 88


SORU 1 : Kayıt olsam ödeme yapmam gerekiyor mu ?
CEVAP 1 : Günübirlik turlar tur ücretinin %50 ' si kadar , Konaklamalı turlar tur ücretinin %25 ' i kadar ön ödeme alıyoruz .

SORU 2 : Çocuklar tura katılabilir mi ?
CEVAP 2 : Çocuklarınızla tura katılabilirsiniz ama 0-3 yaş çocuklar için uzun yolculukları tavsiye etmiyoruz. Çünkü çouğunuz rahatsız olduğu zaman ağlama vs gibi durumlarda diğer misafirlerimizin de rahatsız olmaması için kabul edemiyoruz . 3+ yaşından büyük olanlar çocukları kabul ediyoruz . 

SORU 3 : Çocukla katılsak ücret öder miyiz ?
CEVAP 3 : Çocuğa koltuk verilmesi durumunda GÜNÜBİRLİK TURLARDA sadece ulaşım bedeli talep edilir . KONAKLAMALI TURLARDA ; 2 yetişkin yanında 0-6 yaş çocuk için sadece ulaşım bedeli talep edilir , 6-12 yaş çocuklar için ise ulaşım + konaklamanın yarısı talep edilir .

SORU 4 : Ödemeyi yapmak için ofise mi gelmeliyiz ?
CEVAP 4 : Turlarımıza kayıt olmak ve ödeme yapmak için ofise gelmenize gerek yoktur . Web sitemiz üzerinden istediğiniz turu seçin , tarihinizi ve kişi sayınızı belirleyin , kişi bilgilerini ve biniş noktanızı belirleyin , ön ödemenizi seçerek KREDİ KARTI veya HAVALE/EFT yönetimi ile kaydınızı tamamlayın . İşte bu kadar basit :)

SORU 5 : Tek katılsam nasıl olur ? Ekstra ücret öder miyim ?
CEVAP 5 : Turlarımıza tek başınıza katılabilirsiniz . Günübirik turlarda ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Konaklamalı turlarda ise , eğer sizin gibi tek katılan misafirimiz olursa ve iki tarafta kabul ederse 1+1 yataklı dediğimiz twin odalarda konaklama yapabilirsiniz . Başka biriyle konaklama yapmak istemediniz veya sizden başka tek katılan biri yok ise konaklama bedelinin %50 fiyat farkı sizin ödemenize yansıtılır . Malesef ki bütün otellerde aynı uygulama geçerlidir . ( Kadın + Kadın ve Erkek + Erkek olarak eşleşme yapılır .) 

SORU 6 : Araç kalkış noktaları nereler ?
CEVAP 6 : Acentamız Afyonkarahisar - Merkez ' de faaliyet göstermektedir . Ama turlarımızın çıkış noktaları , Afyonkarahisar / Kütahya / Eskişehir / Uşak illerini kapsamaktadır .  Araç kalkış noktalarımız ;
* Afyonkarahisar : Parkafyon Mado Önü / Maliye Durağı / Ans Camii Önü / Otogar
* Kütahya : Yeni Belediye Yanı Aytemiz Petrol Önü
* Eskişehir : Espark İnci Börek Önü / Hasanpolatkan Migros Önü
‼️Not : Turlarımızda gün ışığının tamamından faydalanabilmek için güneşin doğuş saatleri her mevsim farklılık gösterdiği için turların çıkış saatleri tur tarihinden 1 gün önce whatsapp destek ekibi tarafından size bildirilecektir !

SORU 7 : Tur iptal olursa paramızı geri alabilir miyiz ?
CEVAP 7 : Paket tur sözleşmesinin 3.ve 4. maddelerinde yazıldığı gibi günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 3 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir. Katılımcı tarafından geziye 3 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz . Biletli Organizasyonlarda biletler acenta tarafından çok önceden temin edildiği için ASLA ÜCRET İADESİ YOKTUR ! Paket tur sözleşmesinin 7.maddesinde yazıldığı gibi konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50´si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.

SORU 8 : Tura kayıt olunca koltuk numarası veriyo musunuz ?
CEVAP 8 : Araç içi oturma planlarımız kayıt sırasına göre yapılmaktadır . Lütfen ön koltuk için ISRAR ETMEYİNİZ !

SORU 9 : Batum turuna katılmak istiyoruz , kimliğimin yeni olması şart mı ?
CEVAP 9 : 2022 yılında alınan karar gereği yurt dışına çıkışlarda ister bebek , ister yetişkin olsun malesef fotoğraflı ve yeni kimlik olması şartı vardır ! Yine yurt dışına çıkışlarda devlete ödenen yurt dışı harç çıkış pulu da 2023 itibariyle 300 TL olarak güncellenmekte olup , misafir tarafından ödenmektedir .
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#185
LOKASYON:
Türkiye Cumhuriyeti
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van    Deniz    Tren    Diğer   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

S.S.S. ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02722164288
Dumlupınar Mahallesi Yeşilyol Caddesi Eser Apt No:34 Kat:1 Daire:2 AfyonKarahisar/Merkez
    Yeşilyol Migros Karşısı
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.