SİZE ÖZEL

S.S.S.


  • Çocuklar tura katılabilir mi ?
  • Ödemeyi yapmak için ofise mi gelmeliyiz ?
  • Tek katılsam nasıl olur ?
  • Araç kalkış noktaları nereler ?
  • Kayıt olsam ödeme yapmam gerekiyor mu ?
  • Tur iptal olursa paramızı geri alabilir miyiz ?
Turlarımıza katılacak takipçilerimizin bizlere yönelttiği sorulara cevap veriyoruz . Sizde sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz . Eğer Sorunuzun cevabı yoksa lütfen bize ulaşın , cevaplayalım .
Sizler için Sıkça Sorulan Soruları yanıtladık :
Bilgi ve Rezervasyon : 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26 / 0272 216 42 88


SORU 1 : Kayıt olsam ödeme yapmam gerekiyor mu ?
CEVAP 1 : Günübirlik turlar tur ücretinin %50 ' si kadar , Konaklamalı turlar tur ücretinin %25 ' i kadar ön ödeme alıyoruz .

SORU 2 : Çocuklar tura katılabilir mi ?
CEVAP 2 : Çocuklarınızla tura katılabilirsiniz ama 0-3 yaş çocuklar için uzun yolculukları tavsiye etmiyoruz. Çünkü çouğunuz rahatsız olduğu zaman ağlama vs gibi durumlarda diğer misafirlerimizin de rahatsız olmaması için kabul edemiyoruz . 3+ yaşından büyük olanlar çocukları kabul ediyoruz . 

SORU 3 : Çocukla katılsak ücret öder miyiz ?
CEVAP 3 : Çocuğa koltuk verilmesi durumunda GÜNÜBİRLİK TURLARDA sadece ulaşım bedeli talep edilir . KONAKLAMALI TURLARDA ; 2 yetişkin yanında 0-6 yaş çocuk için sadece ulaşım bedeli talep edilir , 6-12 yaş çocuklar için ise ulaşım + konaklamanın yarısı talep edilir .

SORU 4 : Ödemeyi yapmak için ofise mi gelmeliyiz ?
CEVAP 4 : Turlarımıza kayıt olmak ve ödeme yapmak için ofise gelmenize gerek yoktur . Web sitemiz üzerinden istediğiniz turu seçin , tarihinizi ve kişi sayınızı belirleyin , kişi bilgilerini ve biniş noktanızı belirleyin , ön ödemenizi seçerek KREDİ KARTI veya HAVALE/EFT yönetimi ile kaydınızı tamamlayın . İşte bu kadar basit :)

SORU 5 : Tek katılsam nasıl olur ? Ekstra ücret öder miyim ?
CEVAP 5 : Turlarımıza tek başınıza katılabilirsiniz . Günübirik turlarda ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Konaklamalı turlarda ise , eğer sizin gibi tek katılan misafirimiz olursa ve iki tarafta kabul ederse 1+1 yataklı dediğimiz twin odalarda konaklama yapabilirsiniz . Başka biriyle konaklama yapmak istemediniz veya sizden başka tek katılan biri yok ise konaklama bedelinin %50 fiyat farkı sizin ödemenize yansıtılır . Malesef ki bütün otellerde aynı uygulama geçerlidir . ( Kadın + Kadın ve Erkek + Erkek olarak eşleşme yapılır .) 

SORU 6 : Araç kalkış noktaları nereler ?
CEVAP 6 : Acentamız Afyonkarahisar - Merkez ' de faaliyet göstermektedir . Ama turlarımızın çıkış noktaları , Afyonkarahisar / Kütahya / Eskişehir / Uşak illerini kapsamaktadır .  Araç kalkış noktalarımız ;
* Afyonkarahisar : Parkafyon Mado Önü / Maliye Durağı / Ans Camii Önü / Otogar
* Kütahya : Yeni Belediye Yanı Aytemiz Petrol Önü
* Eskişehir : Espark İnci Börek Önü / Hasanpolatkan Migros Önü
‼️Not : Turlarımızda gün ışığının tamamından faydalanabilmek için güneşin doğuş saatleri her mevsim farklılık gösterdiği için turların çıkış saatleri tur tarihinden 1 gün önce whatsapp destek ekibi tarafından size bildirilecektir !

SORU 7 : Tur iptal olursa paramızı geri alabilir miyiz ?
CEVAP 7 : Paket tur sözleşmesinin 3.ve 4. maddelerinde yazıldığı gibi günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 3 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir. Katılımcı tarafından geziye 3 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz . Biletli Organizasyonlarda biletler acenta tarafından çok önceden temin edildiği için ASLA ÜCRET İADESİ YOKTUR ! Paket tur sözleşmesinin 7.maddesinde yazıldığı gibi konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50´si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.

SORU 8 : Tura kayıt olunca koltuk numarası veriyo musunuz ?
CEVAP 8 : Araç içi oturma planlarımız kayıt sırasına göre yapılmaktadır . Lütfen ön koltuk için ISRAR ETMEYİNİZ !

SORU 9 : Batum turuna katılmak istiyoruz , kimliğimin yeni olması şart mı ?
CEVAP 9 : 2022 yılında alınan karar gereği yurt dışına çıkışlarda ister bebek , ister yetişkin olsun malesef fotoğraflı ve yeni kimlik olması şartı vardır ! Yine yurt dışına çıkışlarda devlete ödenen yurt dışı harç çıkış pulu da 2023 itibariyle 300 TL olarak güncellenmekte olup , misafir tarafından ödenmektedir .
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#185
LOKASYON:
Türkiye Cumhuriyeti
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van    Deniz    Tren    Diğer   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Türkiye Cumhuriyeti
185

BİLGİ
İSTEYİNİZBİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.