İYİ SEÇİM!

SIRA GECELİ GAP TURU

SIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURUSIRA GECELİ GAP TURU


Güney Doğu'yu Bizim ile Gezmeye Ne Dersiniz ?

Bilgi ve Rezervasyon: 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26

  • Mardin
  • Sıra Gecesi
  • Midyat
  • Nemrut Dağı
  • Urfa
  • Göbeklitepe

AFYONKARAHİSAR / KÜTAHYA / ESKİŞEHİR ÇIKIŞLI GAP TURU

 Zamanımızı çok iyi kullanarak az manada çok işler yaparız diye Gap Bölgesine yola çıktık.

Güney Doğu Anadolu'yu Keşfetmeye Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.

Kebap Yemeğe doyamayacağınız bölgede Mırra içmeden gelmeyeceksiniz.

Mardin'in Tarihi Dokusunu Sular Altında Kalmış Hasankeyf' e Gitmeye Ne dersiniz!

Mezopotamya'nın Kuzeyinde Kendinizden Geçeceksiniz.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Gezi Fırsatları Otobüsleri İle Sıra Geceli Gap Turu yolculuğumuza başlıyoruz.Konaklama: ARAÇTA
2. Gün: Diyarbakır

Yolda vereceğimiz molalardan sonra sabah saatlerinde Halfeti'ye gelmiş oluyoruz. Restoranımızda alacağımız kahvaltı (Extra) sonrasında 1992 yılında yapımı tamamlanan, dolgu hacmi bakımından dünyada 8. Sırada bulunan Atatürk Barajı’nı seyir terasından izleyip, çoğu Birecik Barajı’nın suları altında kalan, Karagül Dizisi’nin çekimlerinin de yapıldığı, Halfeti de teknemize biniyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek Tekne Turumuzda Kral Kızı Mağarası’nı, Hz. İsa’nın havarilerinden Yohannes’in gelip yerleştiği Rum Kale’yi ve sonrasında Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altındaki Batık Camii ve minaresini görüp, adını Halil ve Fatma adında iki gencin hikayesinden aldığı rivayet edilen Halfeti’ye döneceğiz. Buradaki programımız sonrasında aracımıza binerek Adıyaman / Kahta ilçesine hareket ediyourz . Dileyen Misafirlerimizle ( EXTRA ) transfer araçlarımızla Kommagene Kralı Mithridates, annesi İsias, kızkardeşi Antiochis ve yeğeni Aka’nın mezarlarının olduğu Karakuş Tümülüsü’nü ve Roma İmparatoru Septimius Severus’un karısı ve oğulları adına yaptırdığı, Cendere Köprüsü’nü gördükten sonra Nemrut Dağına ulaşıyoruz. Biraz zorlu yürüyüşümüzün bitiminde, Nemrut dağı zirvesine çıkarak  Kral Antiochos’un Anıt Mezarı’nı, Antiochos’un, Zeus’un, Apollon’un ve Herkül’ün Devasa Heykellerini gördükten sonra iniş yoluna geçiyourz. Sonrasında Kahta ilçesinde öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında otobüsümüze binerek Konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz. Konaklama: Çelebi Otel , Siverek otel vb.
3. Gün: Mardin

GAP turumuzun 2. gününde otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Diyarbakır / Merkez de bulunan yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarını ve Urfa Kapı yı rehberimizin anlatımları eşliğinde aracımızdan izleyerek, 639 yılında Camii ye çevrilen, İslamiyet’in, Anadolu daki en eski Camilerinden ve V. Haremi Şeriflerinden olan, Diyarbakır Ulu Camii ni ziyaret edeceğiz. Diyarbakır surlarının dört ana kapısından biri olan Mardin Kapı da aracımız ile buluşarak, Cennet’e gittiğine inanılan Dicle’nin yanındaki Hevsel Bahçeleri’ni, Keçi Burcu’nu panoramik olarak göreceğiz ve ardından On Gözlü Köprü de Fotoğraf & Video molası veriyoruz . Dileyen Misafirlerimiz çay & Kahve molası yaparak günün yorgunluğunu atabilir . Burada ki programımızdan sonra şehir merkezinde bulunan Cahit Sıtkı Tarancı evi ziyareti ve Dört Ayaklı Minare gezisinin ardından aracımıza binerek Midyat'a hareket ediyoruz . Restoranda vereceğimiz serbest zaman ile dileyen misafirlerimiz yöresel yemeklerin tadına bakabilirler . Yemeğin hemen ardından burada Sıla dizisine ev sahipliği yapmış olan Konuk Evi’ni ziyaret edip, Mardin’in meşhur gümüşçüler ve Telkariciler çarşısında alışveriş yapabilmeniz için sizlere kısa bir mola vereceğiz. Bu esnada Lahor Ağacının kökü ile boyanan Mavi Badem Şekeri alışverişi yapmayı da unutmayınız. Burada günümüzde Midyat Konuk Evi olarak bilinen eski bir Süryani yapısı olan konağı gezdikten sonra Gümüşçüler çarşısında vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz bölgenin önemli el sanatlarından olan Telkari gümüş işçiliği örneklerini görüp alışverişlerini yapabilirler. Sonrasında otobüsümüze binerek Konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz. Konaklama: Matiat Otel , Yay Grand Otel vb
4. Gün: Şanlıurfa

GAP turumuzun 3. gününde otelimizde aldığımız kahvaltının ardından 5. yüzyılda bir Güneş Tapınağı nın üzerine yapılan Deyrul Zaferan Manastırı'nı ziyaret edeceğiz. Manastır gezisi sonrası durağımız Kasımiye medresesi olacak. Bu muhteşem yapıyı keyifle gezip, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra Diyarbakır Kapı’da otobüsümüzden inip Cumhuriyet Meydanı’na ulaşacağız. Buradan itibaren Mardin i yürüyerek gezeceğiz. Vereceğimiz serbest zaman içerisinde Minaresi ile meşhur Ulu Camii’ni, Abbaraları, Şahtana Konağı'nı ve Şehidiye Camii’ni görerek Mardin Şehir Turu’muzu bitireceğiz ve Savur Kapı da aracımızla buluşup Şanlıurfa'ya hareket edeceğiz . Yolda vereceğimiz yemek molasının ardından ilk İbadethane ve yerleşim yeri özelliğini taşıyan, dünya tarihin başlangıç noktası Göbeklitepe ye ulaşarak 12000 yıl öncesi Tapınakları, turna, yılan, domuz gibi kabartmaları görüpkısa bir fotoğraf molası veriyoruz . Buradaki program sonrasında bugünün son noktası olan Harran'a hareket ediyoruz . Burada, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale ve Tarihi Surları görüp Konik Kubbeli Evlerden birine konuk olacağız. Bu keyifli ziyaretimizde yöresel kıyafetler giyip fotoğraf çekilebilirsiniz. Harran evi ziyaretimiz sonrasında aracımıza binerek otelimize hareket ediyoruz . Odalarımıza yerleştikden sonra dileyen Konuklarımız ile Bölge Kültürünü Tanıyabileceğimiz ve Yöresel Yiyecekleri Tadacağımız Gap’ın Olmazsa Olmazı Sıra Gecesi’ne ( EXTRA ) katılıyoruz. Bu Akşam Yapacağımız Konaklamada Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahil Değildir. Sıra Gecesi ne Katılmak İstemeyen Misafirlerimiz Akşam Yemeğini Kendi İmkanları ile Yiyebileceklerdir.Konaklama: Hasanpaşa Konağı , Ala Han Konağı Vb.
5. Gün: Gaziantep

GAP turumuzun 4. Gününde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Hz. Eyüp makamına ziyaret edip Şanlıurfa merkeze hareket ederek, Âdem, Eyyüp, İbrahim, Şuayip, ve Elyasa Peygamberlerin yaşadığına inanılan ve Peygamberler Şehri olarak adlandırılan Balıklı Göl (Halil-Ül Rahman Gölü), Kral Nemrut un Kızı Zeliha'nın göz yaşlarından oluştuğu da söylenen Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz. İbrahim in doğduğu Mağara'yı gezeceğiz. Balıklıgöl gezimizin ardından Urfa çarşılarında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman vereceğiz . Alışveriş ve serbest zamanın ardından buluşup Halil İbrahim Sofrasında Öğle yemeğimizi yedikten sonra Gaziantep' e doğru yola çıkacağız . Gaziantep'te İlk durağımız Birecik Barajı nın suları altında kalan Zeugma Şehrinden kurtarılmış, Romalı Generallerin Villalarının taban mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Çingene Kızı ve diğer tüm mozaikleri gördükten sonra, Gaziantep Kalesi önünde kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra Bakırcılar Çarşısı, Hz. Musa’nın yeğeni Hz. Yuşa’nın Türbesi, Yemeniciler Arastası, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvehanesi’ni göreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Menengiç Kahvesi içebilir, Fıstık, Bakır ve Yemeni alışverişi yapabilirsiniz. Burada ki serbest zamanın ardından aracımıza binerek Gaziantep istikametinden doğru yola çıkıyoruz ve yolda vereceğimiz molalar eşliğinde turumuzu tamamlayarak sabahın erken saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİ FIRSATLARI organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Konaklama: ARAÇTA

EK BİLGİLER

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

GAP TURU MEMNUNİYET ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#GP02
LOKASYON:
G. Doğu Anadolu (Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Afyon - Parkafyon
Kütahya - Yeni Belediye Önü
Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
BİTİŞ:
Afyon - Parkafyon
Kütahya - Yeni Belediye Önü
Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce WHATSAPP ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise bizimle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alanımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.000TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


✔️Gidiş-Dönüş Ulaşım
✔️3 Gece Konaklama
✔️3 Açık Büfe kahvaltı
✔️2 Akşam yemeği
✔️Acente Tur Refakati
✔️Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✔️Zorunlu Seyahat Sigortası
✔️Türsab Seyahat Güvencesi (12824)

HARİÇ OLANLAR:


✔️Kişisel Harcamalarınız
✔️1. Gün kahvaltı / 150-180 ₺ arası
✔️Öğle Yemekleri / 180-250 ₺ arası
✔️Halfeti Tekne Turu / 160 ₺
✔️Nemrut Dağı transferi / 250 ₺
✔️Urfa Yemekli Sıra Gecesi / 500-550 ₺ arası
✔️Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
✔️İsteğe Bağlı Kişisel Harcamalar