EN İYİ FİYAT

İstanbul Tarihi Yarımada Turu

İstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turuİstanbul Tarihi Yarımada Turu


Bir taraftan Asya, bir taraftan da Avrupa’ya kucak açan şiirlerin kenti İstanbul, gelenin aşık olup gittiği yaşayanın ise vazgeçemediği bir kent

Her kültürden, dinden insanla karşılaşabileceğiniz, bu yeditepeli müze şehir her köşesinde yeni sürprizlerle sizi bekliyor.

  • İstanbul'un En Ünlü Gizemlerini Keşfedin
  • Otantik Ürünler İçin Alışveriş Yapın
  • Profesyonel Tanıtım ve Konforlu Seyahat
  • Camiiler
  • Galata Kulesi
  • Bol Serbest Zaman

Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı. Sabret Gönül Bir Gün Olur, Bu Hasret Biter, Bir Allı Turna Olsam, Karlı Dağları Aşsam

İstanbul'un Tarihi Dokusuyla Tanışmak İçin Tarih Kokulu Sokaklarından Asya ile Avrupa'yı Birbirine Bağlayan Boğazlarını Bizimle Gezmeye Sizleri Davet Ediyoruz.


AFYONKARAHİSAR / KÜTAHYA / ESKİŞEHİR ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK

Bilgi ve Rezervasyon : 0552 274 40 26 / 0552 474 40 26 / 0272 216 42 88

PROGRAM :

Aşağıda belirtilen hareket saatleri ve kalkış noktalarına göre hareket edilecektir. Yaklaşık 6 saatlik yolculuğumuzun ardından Eyüp Sultanda Kahvaltı Tabağı Şeklinde kahvaltımızı yapıyoruz. Daha sonra Eyüp Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Ardından Pierre Loti Tepesine çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Pierre Loti Tepesine teleferik aracılığıyla çıkabilir. Tarihi Yarımada’da sırasıyla Topkapı ve Sultanahmet Camii'yi geziyoruz. Buradaki gezimizden sonra Ayasofya‘ya geçiyoruz. Ayasofya, dünya mimarlık tarihinden bu yana ayakta kalmayı başarabilmiş, görkemi, ihtişamı, büyüklüğü ve işleselliği yönünden mimari sanat dünyası açısından çok önemli bir yerdedir.  Ayasofya gezimizden sonra Eminönü'ne geçiyoruz. Grubumuza özel olan Boğaz'da tekne turu  ve rehber anlatımı eşliğinde tarihi emin önü balıkçısında öğle yemeğimiz olan balık ekmek menümüzü yiyor boğazın derinliklerini izliyoruz ( Tekne Turu Extra : 1 Saatlik Gruba özel tekne turu + Balık Ekmek + İçecek : Kişi Başı 250 TL). Öğle yemeğinden sonra aracımızdaki yerlerimizi alarak Galata’ya geçiyoruz. Galata Kulesi gezimizle İstanbul’a şöyle bir yukarıdan baktıktan sonra Taksim İstiklal de alışveriş için rehberimizin vereceği serbest vakitten sonra aracımıza geçerek araç içi ikramlarımız eşliğinde Saat 18.00 gibi geri dönüşe başlıyoruz. Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında turumuzu tamamlıyoruz. Bir Başka Gezi Fırsatları Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

NOT: TOPKAPI SARAYI VE GALATA KULESİNDE KULLANILACAK OLAN MÜZE KARTINI TURDAN ÖNCE ALMAK ZORUNLUDUR. AKSİ TAKTİRDE KARTI ALMAK İÇİN BEKLENİLEN SÜRE BİZE ZAMAN KAYBETTİRMEKTEDİR.

TELEFONDAN MÜZE KART NASIL ALINIR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ:  https://www.youtube.com/watch?v=Sat8rBfqmCU


Afyon Gezi Fırsatları Tur Katılım Kuralları

- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.

- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.

- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. 

- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 72 saat kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır .

- 1 yada 2 Gece Konaklamalı turlarda, turun başlama tarihine son 7 Gün kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır .

- 3 Gece ve üzeri Konaklamalı turlarda, turun başlama tarihine son 14 Gün kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır .

- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.

- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 3-4 iş günü sürebilir.

- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.

EK BİLGİLER

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA bağlı müzelere ücretsiz giriş sağlar.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#AGF34
LOKASYON:
İstanbul (Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:30 Afyon - Parkafyon Avm Mado Önü 23:35 Afyon - Maliye Önü 23:45 Afyon - Ans Camii Önü 23:55 Afyon - Otogar Girişi 01:30 Kütahya - Yeni Belediye Önü 02:30 Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü 02:45 Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
BİTİŞ:
Afyon - Parkafyon Afyon - Maliye Afyon - Ans Camii Önü Afyon - Otogar Kütahya - Yeni Belediye Önü Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce WHATSAPP ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise bizimle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir ve kimseye büyük otobüs sözü verilmemektedir ! ( 15 , 18 , 27 , 31 , 35 , 46 ve 54 lük araçlarımız katılımcı sayısına göre tura çıkmaktadır . )
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alanımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

osman Zencirci
15/08/2022
14.08.2022 tarihli İstanbul turu esnasında başta bizlere eşlik eden rehber hocamız, güler yüzünü, yardımlarını ve desteğini bizden bir an olsun esirgemeyen, gün içerisinde sürekli bizim için koşturan tur rehberimiz Berna Hanım olmak üzere; şoförlerinize, iletişim ve bilgilendirme alanında çalışanlarınıza, turda emeği geçen daha sayamadığım herkese sonsuz teşekkür ederim. Çok güzel bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Sonraki turlarınızda görüşmek üzere... İyi çalışmalar dilerim
Emirhan Çalış
12/11/2023
Nazif abi kral adam. Çekinceniz olmadan katılabilirsiniz. Rehber arkadaşta gayet donanımlıydı. Tura katılanların yaş ortalaması yüksekti. Daha fazla eğlenmek adına kız arkadaşınız veya kankanızla katılmanızı tavsiye ederim.

1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.200TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Gidiş-Dönüş Ulaşım
Kahvaltı Tabağı
Acente Tur Refakati
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Türsab Seyahat Güvencesi (12824)

HARİÇ OLANLAR:


Teleferik Ücreti / 15 ₺
Tekne Turu + Balık Ekmek + İçecek / 250 ₺
Topkapı Sarayı / Müzekart Geçerli
Galata Kulesi / Müzekart Geçerli
Yerebatan Sarnıcı / 30 ₺ Öğr. - 60 ₺ Yet.
Kişisel Harcamalar
Müzekart ( Öğr: 30 ₺ , Yet: 60 ₺ )