İYİ SEÇİM!

Marmaris Datça Dalyan Akyaka Tatili

Marmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka TatiliMarmaris Datça Dalyan Akyaka Tatili


Marmaris, batısında Datça Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Körfezin önünde kıyıya ince bir dille bağlı olan Adaköy, onun önünde Sedir Adası, Keçi Adası ve Güvercin Adası bulunur.

  • Jeep Safari
  • Gece Kulübü
  • Tekne Turu
  • Herşey Dahil Konsept
  • Denize Sıfır
  • Sonnen Hotel

Marmaris - Datça - Dalyan - Akyaka Tatili

3 Gece 4 Gün - Sezon Boyu Her Hafta

Marmaris Merkez 4 Yıldızlı My Dream Hotelde Konaklama İmkanı - Denize SIFIR

Kahvaltı (3) | Akşam Yemeği (3) | Konaklama (3) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası | Çevre Gezileri

Eşsiz deniz ve mükemmel manzaraya tanıklık edeceğiniz cennetten bir köşe ...

Unutulmaz Keyifli Anlar Yaşa ve Hisset !


Tur Tarihleri

1. Tarih :  20-23 MAYIS
2. Tarih : 3-6 HAZİRAN
3. Tarih : 15-18 HAZİRAN - Kurban Bayramı Özel
4. Tarih : 24-27 HAZİRAN
5. Tarih : 1-4 TEMMUZ
6. Tarih : 8-11 TEMMUZ
7. Tarih : 15-18 TEMMUZ
8. Tarih : 22-25 TEMMUZ
9. Tarih : 29 TEM - 1 AĞT
10. Tarih : 5-8 AĞUSTOS
11. Tarih : 12-15 AĞUSTOS
12. Tarih : 19-22 AĞUSTOS
13. Tarih : 26-29 AĞUSTOS
14. Tarih : 2-5 EYLÜL
15. Tarih : 9-12 EYLÜL
16. Tarih : 16-19 EYLÜL
17. Tarih : 23-26 EYLÜL

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Eskişehir/Kütahya/Afyon/Uşak

Dalyan - Kaunos Kaya Mezarları - İztuzu Plajı - Caretta Caretta

Belirlenen saatlerde kalkış noktalarında yola çıkıyoruz . Yolda vereceğimiz molalarla birlikte bölgeye varıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız restaurantımıza geçiyoruz. Kahvaltı sonrası ilk durağımız olan DALYAN bölgesine geçiyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Burada ki yüzme molanın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Akşam üstü saatlerine doğru Dalyan gezimizi de noktalayıp Marmaris'teki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ardından dileyen misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz ( Extra )Konaklama: My Dream Hotel
2. Gün: Marmaris

Kızkumu - Datça - Eski Datça - Can Yücel Evi - Yüzme Molaları

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından son yılların gözdesi Datça ya doğru yola çıkıyoruz. Ege ve Akdeniz’i aynı anda görerek yapacağımız bir yolculukla, Balıkaşıran Mevkiini geçerek yarımada Datça’ya ulaşıyoruz. Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve Can YÜCEL’in evinin de bulunduğu tarihi eski Datça’da vereceğimiz serbest zamanda dinleyenlerle Muhtar Orhan’ın kahvesinde dinlenebilirler. Ardından Aracımıza yeniden binerek Datça’nın yeni merkezine ulaşıyor, burada kordonu, liman kısmını kısa bir yürüyüşle geziyor, Kumluk plajında serbest zaman veriyoruz. Dileyenler bu serbest zamanda Datça çarşısını hem gezip hem de meşhur bal ve bademlerini küçük yöresel dükkanlarda tadıp, alışverişlerini de yapabilirler. Ardından Orhaniye sahillerinde yer alan Kızkumu Plajına ulaşıyor ve yüzme molası veriyoruz. Gezilerimiz ve yüzme molalarımızın ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeğinin ardından arzu eden misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz.(Ekstra)Konaklama: My Dream Hotel
3. Gün: Marmaris

Marmaris Tekne Turu - Yüzme Molası

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle otelimizden ayrılıyoruz ve Marmaris merkezde bulunan Tekne turuna katılıyoruz . Gün boyu Marmaris'in eşsiz koyları gezerek birbirinden farklı koylarda yüzerek vakit geçiriyoruz.Öğle yemeğimizi de tekne de alıyoruz. Tekne turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Tekne turuna katılmayan misaifrlerimiz otelde havuz ve plajın keyfini çıkartarak zaman geçirebilirler .  Akşam yemeğinin ardından arzu eden misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz.(Ekstra)Konaklama: My Dream Hotel
4. Gün: Marmaris

Gökova Körfezi - Tekne Turu - Azmak Çayı - Aşıklar yolu - Akyaka

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan AKYAKA Beldesine gidiyoruz . Buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. denize gireceğimiz koylar arasında. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayını fotoğraflayabilir.. Daha sonrasında aracımızda buluşuyoruz ve  dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gece saatlerinde biniş yaptığımız noktalara ulaşıyoruz ve bir sonra ki GEZİ FIRSATLARI tur organizasyonun da görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruzKonaklama: Araçta

EK BİLGİLER

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 12 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MAR67
LOKASYON:
Marmaris (Afyonkarahisar/Eskişehir/Kütahya çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü
Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
Kütahya - Yeni Belediye Önü
Afyon - Parkafyon
Afyon - Maliye
Afyon - Ans Camii Önü
Afyon - Otogar
BİTİŞ:
Eskişehir - Hasanpolatkan Migros Önü
Eskişehir - Espark İnci Börek Önü
Kütahya - Yeni Belediye Önü
Afyon - Parkafyon
Afyon - Maliye
Afyon - Ans Camii Önü
Afyon - Otogar
İPTAL POLİTİKASI:
Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce WHATSAPP ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise bizimle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.
7-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
8-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
9-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
10-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
11-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alanımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

5.000TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


⇒ Gidiş - Dönüş Ulaşım Hizmeti
⇒ 3 Gece Otel Konaklaması
⇒ 3 Sabah Kahvaltısı
⇒ 3 Akşam Yemeği
⇒ Profesyonel Rehberlik Hizmeti
⇒ Programda Belirtilen Çevre Gezileri
⇒ Zorunlu Seyahat Sigortası
⇒ Araç İçi Kapalı Su İkramı

HARİÇ OLANLAR:


⇒ Kişisel Harcamalar
⇒ Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
⇒ 1.Gün Kahvaltı
⇒ Dalyan Tekne Turu
⇒ Dalyan Öğle Yemeği
⇒ Gökova Tekne Turu
⇒ MarmarisTekne Turu
⇒ Tüm Yemeklerde ve Otelde Alınan İçecekler
⇒ Ekstra Olarak Belirtilen Gece Organizasyonları
⇒ Plajda Şezlong Şemsiye Ücretleri